Отборът на Пари Сен Жермен записа трето поредно равенство в Лига 1. В мач от 36-ия кръг на френския шампионат, тимът на Маурисио Почетино не успя да победи гостуващия Троа, който навакса пасив от два гола за крайното 2:2.

Двубоят на „Парк де Пренс” започна силно за домакините. Парижани натрупаха преднина от два гола още до 25-ата минута на срещата. Резултатът в мача бе открит след само шест минути игра, когато точен бе Маркиньос. Неймар удвои за домакините в 25-ата минута, когато изпълни точно дузпа.

До почивката гостите върнаха един гол чрез Ике Угбо в 36-ата минута, а малко след подновяването на играта през втората част, Флориан Тардю направи 2:2 с точен изстрел от бялата точка.

Пари Сен Жермен отдавна си осигури титлата във Франция, а два кръга преди края има преднина от 12 точки пред втория Олимпик Марсилия.

Въпреки всичко обаче, преди началото на днешния двубоя, наставникът на тима Маурисио Почетино получи бурни освирквания от трибуните.